Kehakeele MimiQ

Body_MimiQ_EST_karpBody MimiQ on lõbus mälu ja tegevusmäng. Kaartidele on joonistatud erinevad poosid ja kehahoiakud. Mängu eesmärk on koguda võimalikult palju samade poosidega kolmeseid kaartide komplekte. Teistelt mängijatelt kaartide saamiseks tuleb jäljendada kaardil olevaid poose. Selleks, et võtta sisse õige poos, tuleb kaarti enne hoolikalt uurida. Oluline on märgata, kus on käed, jalad, kuidas on pea, mida teeb suu, silmad, milline emotsioon on pildil.

Kehakeele mäng on loodud selleks, et naerutada meie peresid ja suurendada empaatiat, mõista teisi ja osata märgata hoiakuid. Lihtsalt taba õige poos!

Body MimiQ on lõbus kehakeele mäng. Pane kogu oma keha tööle, et väljenda soovitud kaardil olevat karakterit. See on mäng, millega unustad kõik muu ja kogu pere käitub nagu laps – SÕNA OTSESES MÕTTES!

Kogu kaarte tehes õigeid poose. Kui mängijal, kellelt kaarti küsid, ei ole soovitud kaarti, siis ole valmis – ta näitab sulle keelt!

Mängides treenid mälu, füüsilist aktiivsust, muskleid ja arendad sotsiaalset suhtlemist – seda kõike suure rõõmu ning nalja saatel.

Sobib mängimiseks alates 4. eluaastast
Mängus on 34 lõbusat kaarti ja mänguõpetus

Mängijaid 2 kuni 6

Mänguaeg 15 minutit