Matemaatika on lihtne

mata

Lauamäng Matemaatika on lihtne aitab koolilastel õppida läbi mängu nelja põhilist matemaatikatehet ning treenida peastarvutamise oskust ja matemaatika põhialuseid lõbusalt ja võistlusmomenti pakkuval viisil. See on hea matemaatika õppevahend, mis sobib ideaalselt kasutamiseks vaheldumisi traditsiooniliste õppetehnikatega.

Mäng arendab matemaatiliste tehete lahendamise kiirust ja vähendab vigade teket.

Matemaatika on põnev ning kaasahaarav ja miski ei ole veel lahedam, kui lihvida oma teadmisi matemaatikast koos sõprade või perega lauamängu mängides. Matamaatika on oluline meie aju treenimiseks ning loogilise mõtlemise arendamiseks aga üksi pole see kuigi lõbus ja selleks ongi loodud lauamäng. Mängides lauamängu „Matemaatika on lihtne“, harjutatakse kolme põhilist matemaatikatehet, treenitakse peastarvutamise oskust ning korratakse matemaatika põhialuseid lõbusalt ja võistlusmomenti pakkuval viisil. See mäng on loodud vanusele 8 – 15, kuid kaasa võivad lüüa ka vanemad õed, vennad, emad, isad ja vanaemad ning vanaisad, sest meil kõigil on oma isiklik suhe matemaatikaga ja miks mitte mõnda veidi ununema kippuvat matemaatikatõde veidi meelde tuletada. Lauamäng koosneb 100 ruudust, millel on numbrid 1-100. Ruutudes ühest sajani on iga ruudu allääres numbripaarid, millega hakatakse arvutama. Mängus on veel küsimuste kaardid ja 2 erilist täringut matemaatikatehete ja küsimärgiga. Küsimärk on teadmiste kontrolliks. Mängimiseks on võimalik valida kolme erineva taseme vahel. Enam ei ole matamaatika õppimine igav ja tüütu, vaid hoopis lõbus ja kaasahaarav mäng!
Lauamäng on vanusele 8-15. Mängul on kolm erinevat raskustaset: I TASE 2-3 klassi õpilastele; II TASE 4-6 klassi õpilastele; III TASE 7-9 klassi õpilastele.

Veidi nooremad matemaatikahuvilised saavad seda mängu mängida valides kollase täringu ja eirates tumesinised ehk “tagasimineku” ruudukesi. Matemaatika mängu võivad julgelt mängida ka juba veidi soliidsemas eas mänguhuvilised 🙂

 
Mängijaid 2 kuni 4

Mänguaeg 20 minutit

Pakendis on mängulaud, 4 erivärvi mängunuppu, 2 kaardipakki ja 2 erilist matemaatika täringut  

Loading Facebook Comments ...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga