Viimane hiir on kaotaja

Viimane_hiir_pOriginaalne strateegia mäng mis sobib suurepäraselt ka reisile kaasa võtta. Hiirte mäng on lihtne ja kaasahaarav. Sobib mängimiseks isegi rannas, sest on veekindel ja pestav!

MÄNGU EESMÄRK
Olla mängija, kes ajab nurka oma vastase nii, et ta on sunnitud vajutama viimase hiire oma auku.

 

 

Hiired on just lõpetanud pugimise ja vudivad tagasi urgu. Ära jää viimaseks hiireks, sest muidu saab su kass kätte! Tore mäng oma strateegia loomiseks ja vastase ülekavaldamiseks. Sobib mängimiseks isegi rannas, sest on veekindel ja pestav! Sul on vaja ainult teist mängijat, koht ja aeg ei ole oluline. Mängi autos, bussis, vahetunnis, lennukis või isegi vannis 😉

REEGLID Iga mängija valib korda mööda rea ja vajutab alla nii palju hiiri ühes reas, kui ise soovib (kui ta soovib võib oma käiguga kõik ühe rea hiired alla vajutada). Vastasmängija valib ükskõik millise rea, kus on alla vajutamata hiiri (kaasaarvatud see rida, mida eelmine mängija kasutas) ja vajutab alla ühe või rohkem hiirt samast reast. Mängija, kes vajutab alla viimase hiire on kaotaja. Keera mängulaud ringi ja saad kohe alustada uut ringi! Mängija, kes võidab viiest mängust kolm on võitja.

Sobib mängimiseks alates 6. eluaastast

Väiksemad lapsed tunnevad lihtsalt rõõmu mängulaual hiirekeste vajutamisest ja mustrite loomisest!

Mängijaid 2

Mängu aeg 10 minutit

Pakendis on 1 kummist mängualus

Kasutusjuhend on kuues erinevas keeles: eesti, vene, inglise, prantsuse, hispaania ja saksa keeles.

Loading Facebook Comments ...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga